Üritused

2016

 

Kevadpäev 4. juuni 2016

Eesti Nova Scotia Retriiverite TÜ korraldab 4. juunil algusega 13:00 iga-aastase tollerite kevadpäeva. Oodatud on kõik tolleriomanikud ning samuti tõu huvilised, ka need kellel endal veel koera pole.

 

Tegevus: alguses ühine jalutuskäik metsas, peale seda grillimine ning mõned lõbusad tegevused. Koertele on ka võimalik tutvustada saakloomi.

 

2015

Suvepäev Tagadil 20.08.2015

Eesti Nova Scotia Retriiverite TÜ korraldab 20. augustil  tollerite suvepäeva. Oodatud on kõik tolleriomanikud ning samuti tõu huvilised, ka need kellel endal veel koera pole.

Koht: Tagadi koerte seikluspark, Harjumaa

**************************************


Kevadpäev 10.05.2015

Eesti Nova Scotia Retriiverite TÜ korraldab 10.mail algusega 12:00 taas tollerite kevadpäeva. Oodatud on kõik tolleriomanikud ning samuti tõu huvilised, ka need kellel endal veel koera pole.

**************************************

Talvepiknik 03.01.2015

Eesti Nova Scotia Retriiverite TÜ korraldab 3. jaanuaril liikmetele talvepikniku.

2014

Tollerite suvepiknik  – 3. august 2014 

Suvepiknik toimus looduslikult maalilisel Jussi loodusrajal. Jälle kord vedas tolleritel ilmaga, saades juulikuu leitsakute vahele natukene jahedama temperatuuri ja tuult.
Matkarada oli kõigile sobiva raskusega ja koerad said nautida erinevate järvede poolt pakutavaid ujumisvõimalusi. Ka inimesed liitusid koerte veemõnudega.

Vaata pilte SIIT.

**************************************

Tollerite kevadpäev  – 1. juunil 2014 

Eesti Nova Scotia retriiverite TÜ esimene tollerite kokkutulek sai peetud suurepärase ilma, meeldiva seltskonna ja hunniku energiliste punanahkadega. Kevadpäeval osales 23 inimest ja 10 tollerit.

Vaata galeriid SIIT