Eesti Nova Scotia Retriiverite tõuühingu kevadpäev ja Match Show 25.05.2019

Artboard Copy 23

Kevadpäeva fotod: Galerii

ENSRTÜ korraldab 25. mail oma traditsioonilise kevadpäeva. Kaunis Kumna mõisapargis toimuv kogupere üritus on seekord natukene erilisem- nimelt toimub kevadpäeva raames mitteametlik tollerite näitus ehk Match Show. Koeri hindab suurte kogemustega ja juba 1995 aastast tollereid omanud ning kasvatanud Riika Leppinen, kennel Nitric, Soomest. Riika on hinnanud tollereid ka Rootsi Tollarspecialen näitusel. Lisaks kõigele muule on Riika Soomes agility koolitaja ja koos abikaasaga on koolitanud oma koeri retriiverite tasemekatse kõrgeima (võitja) klassi tasemele

Mitteametlik näitus võimaldab sõbralikus ja pingevabas keskkonnas saada näitusel osalemise kogemus. Enne näitust toimub tutvustav koolitus. Anname nõu, kuidas tollerit näituseringis näidata, kuidas näituseringis käituda ning tutvustame, mis üldse näitusel toimub. Kõikidele näitusel osalejatele on lemmikloomapood “Minu koer” poolt väärt kingikott.

Koerad, kes parasjagu näituseringis ei ole, saavad koos omanikega oma osavust ja nutikust proovile panna erinevate lõbusate ülesannetega. Osalejatele on auhinnad välja pannud lemmikloomapood “Minu koer”.

Ajakava:
12:00 kevadpäeva kogunemine
12:30 näitusekoolitus
13:00 Match show
NB! peale näitust peab Riika Leppinen loengu teemal “Tolleri iseloom, käitumine ja igapäevane koolitus”. See on suurepärane võimalus esitada küsimusi ja saada infot tõugu tõeliselt hästi tundvalt inimeselt. Loeng on arutelu vormis ja tõlgitakse eesti keelde.

Kevadpäeva ajal on mõisahoones avatud kohvik ning mõisapargis on võimalik pidada piknikku. Mugavaks äraolemiseks võtta kaasa midagi istumise alla.

 

Ürituse info Facebookis: https://www.facebook.com/events/822732141414303/